^ Back to Top

Aktualności

10 października 2017 r. uczniowie z klas: 1C, 3C (elektromechanik pojazdów samochodowych) oraz 4 Ta (technik pojazdów samochodowych) uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy Axes System.

Uczniowie zostali zapoznani z głównymi kierunkami działalności firmy, m.in. produkcją zaawansowanych systemów elektronicznych i diagnostycznych, stosowanych w technice motoryzacyjnej.   

 

Druga część spotkania dotyczyła obsługi specjalistycznego oprogramowania sprzętu warsztatowego.

Programiści z firmy Axes System przeprowadzili szkolenie obsługi nowoczesnego systemu diagnostycznego CDIF/3, który ułatwia przeprowadzenie kompletnej diagnozy, niezależnie od marki, modelu i rocznika pojazdu.

 

Spotkanie z pracownikami firmy, będącej liderem specjalistycznego oprogramowania na polskim rynku warsztatowym, odbyło się w ramach działalności Szkolnego Koła Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.

Organizatorem był nauczyciel (Prezes Szkolnego Koła SIMP) Piotr Wróblewski.