^ Back to Top

Aktualności

W piątek 10 marca 2023 roku uczniowie klas drugich technikum pod opieką nauczycieli: Małgorzaty Franaszek, Moniki Łyskawińskiej i Szymona Nowickiego złożyli wizytę w Palmiarni Poznańskiej, gdzie pod okiem przewodników przewędrowali przez wszystkie kontynenty i przenieśli się w różne strefy klimatyczne.

Wśród palm, sukulentów, bananowców, cytrynowców, drzew z awokado, a także wśród 170 gatunków ryb z różnych zakątków globu nasza młodzież rozkoszowała się warunkami klimatycznymi różnych stron świata, a nawet próbowała nasion kakaowca, mączki z baobabów czy cukru z trzciny cukrowej. To było niezwykłe i bardzo pouczające przeżycie.

 

 

W drugiej części wyprawy znalazło się i coś dla ciała-
szaleństwom na Jump Arenie nie było końca!

 

Wszyscy w doskonałych humorach i bardzo zmęczeni wrócili do domów z nadzieją, że to jeszcze nie ostatni wyjazd w tym roku szkolnym. Nauczyciele składają podziękowania za wzorową postawę uczniów podczas wycieczki.

Kierownikiem wycieczki była Pani Małgorzata Franaszek.