^ Back to Top

Aktualności

17 stycznia 2020 r., w kameralnym gronie, w „Restauracji Pod Białą Różą”
słuchacze V semestru Liceum Ogólnokształcącego
rozpoczęli odliczanie symbolicznych stu dni do egzaminu maturalnego.

Podczas uroczystości głos zabrał Dyrektor szkoły Stanisław Marek Kłaniecki. W słowach skierowanych do maturzystów szkoły dla dorosłych, oprócz refleksji i podsumowań, przeważały życzenia, aby bal studniówkowy pozostawił w ich pamięci niezatarty ślad i stał się początkiem tegorocznych sukcesów, których ukoronowaniem będzie zdany egzamin maturalny.

Studniówkę zgodnie z tradycją zainaugurował dostojny polonez,
którego w pierwszej parze poprowadzili Dyrektor szkoły i opiekun słuchaczy Pani Anna Hercyk.

Później dominowały bardziej swobodne rytmy.

Maturzystom życzymy wytrwałości w pogłębianiu wiedzy oraz sukcesów na egzaminie maturalnym.