^ Back to Top

Aktualności

W dniu 31 stycznia 2020 roku
na terenie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu przy ul. Wojska Polskiego 86/90

zostaną przeprowadzone jednodniowe zajęcia dla uczniów
szkół podstawowych i ponadpodstawowych

pod hasłem "Ferie z wojskiem".

Zajęcia będą realizowane w godzinach od 9.00 do 12.00.

Uczestnikom zajęć zostanie zaprezentowany sprzęt wojskowy, indywidualne i zespołowe wyposażenie oraz uzbrojenie żołnierza Wojska polskiego. W zajęciach będą brali udział również żołnierze z innych jednostek  wojskowych, m.in. z 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Poznaniu oraz Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Poznaniu.

Na uczestników zajęć będą czekały drobne upominki związane z wojskiem i służbą wojskową. Wejście na teren kompleksu wojskowego będzie realizowane w sposób zorganizowany, w grupach, z opiekunami ze szkoły.

Ponadto wymogiem jest aby uczniowie posiadali aktualne ubezpieczenie NNW.
Zorganizowane grupy uczniów wraz z opiekunami mogą się zgłaszać poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.