^ Back to Top

Aktualności

23 marca odbyły się „Drzwi Otwarte” w szkołach ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Słupecki. Każda placówka przedstawiła swoją ofertę edukacyjną, dzięki czemu uczniowie ósmych klas szkół podstawowych ze Słupcy i okolic mogli uzyskać szereg informacji o kierunkach kształcenia oraz zapoznać się z bazą dydaktyczną szkół.

W naszej szkole na gości czekali uczniowie technikum, którzy w roli przewodników oprowadzali ósmoklasistów i prezentowali zaplecze dydaktyczne, a nauczyciele odpowiadali na pytania dotyczące tegorocznej oferty edukacyjnej.

Drzwi Otwarte były doskonałą okazją, aby poznać szkołę „od środka” i dowiedzieć się jak najwięcej o miejscu, z którym przyszli kandydaci planują związać kilka najbliższych lat swojego życia.

Mamy nadzieję, iż ta krótka wizyta przekonała gości, że nasza szkoła wyróżnia się nie tylko bogatą ofertą kształcenia w zawodach, na które jest duże zapotrzebowanie na rynku pracy, ale również zajęć dodatkowych, umożliwiających rozwój pasji i aktywności w różnych dziedzinach.

ZSZ to najlepszy wybór!

Zapraszamy!