^ Back to Top

Aktualności

"Kolęda płynie z wysokości", czyli bożonarodzeniowy montaż słowno-muzyczny

W dniu 22 grudnia od samego rana szkolną salę gimnastyczną zaczęły wypełniać dźwięki kolędinnocent

Tak zaczęło się tegoroczne szkolne kolędowanie, a że w mury naszej szkoły na co dzień uczęszcza wielu muzycznie uzdolnionych uczniów, było czego posłuchać. Zgromadzeni na sali goście mogli dzięki przygotowanym i wyświetlanym tekstom również zaśpiewać wszystkie kolędy, co chętnie uczynili.

Najsłynniejsze i najpiękniejsze polskie kolędy przeplatane były nastrojowymi, świątecznymi wierszami.

 

Na scenie wystąpili:

Aron Brywczyński z klasy 1Tb, Adrian Grajek, Kacper Korczak, Marcel Piwoński, Filip Pułrolniczak oraz Konrad Różański z klasy 2Ta, Krzysztof Kołodziejczak, Dawid Krzysztof Król i Dawid Krzysztoszek z klasy 3Ta oraz Bartosz Jacaszek z klasy 4Ta.

 

Przedstawienie oraz wspólne kolędowanie niewątpliwie wprowadziło zebranych na sali w świąteczny nastrój.

Po przedstawieniu wicedyrektor Arleta Szustakiewicz podziękowała występującym oraz nauczycielom, którzy występ przygotowali. Złożyła również całej społeczności szkolnej życzenia świąteczne.

Tegoroczny montaż słowno-muzyczny przygotowali:

Małgorzata Franaszek, Karolina Prus-Wysocka, ks. Stanisław Kłosin.