^ Back to Top

Aktualności

10 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się szkolenie i egzamin z uprawnień elektrycznych SEP

w wybranym zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznej o napięciu do 1kV.

Szkolenie przeprowadził p. Krzysztof Janczak, Członek Zarządu Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Konin.

Do egzaminu przystąpiło 17 uczniów:

Michał Łyskawa, Szymon Sompolski, Hubert Mrugalski, Damian Walusiak, Robert Augustyniak, Wiktor Parus, Bartosz Kasprzak, Krystian Kordylasiński, Rafał Konieczka, Sebastian Chojnacki, Paweł Syty, Jan Nowakowski, Damian Przybylski, Kacper Józefiak, Patryk Stachowiak, Kamil Kanapa i Kacper Sobaszkiewicz.

Wiedzę teoretyczną i praktyczną uczestników szkolenia weryfikowała komisja egzaminacyjna

w składzie:

Przewodniczący – Waldemar Stefański (Prezes Zarządu SEP Oddział Konin)

Członek Komisji – Waldemar Roszak (Sekretarz SEP Oddział Konin)

Członek Komisji – Krzysztof Janczak  (Członek Zarządu SEP Oddział Konin).

Wszyscy uczniowie zdali egzamin i uzyskali dodatkowe uprawnienia - Świadectwo kwalifikacyjne SEP „E”, które jest podstawowym wymogiem dla każdego pracownika branży elektrycznej, elektronicznej, mechatronicznej i umożliwia, zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, obsługę, konserwację oraz naprawę maszyn, aparatów i urządzeń elektrycznych zasilanych napięciem do 1kV.

Inicjatorem i organizatorem szkolenia i egzaminu nadającego uprawnienia SEP był nauczyciel:

Krystian Derengowski.