W ramach realizacji podstawy programowej z edukacji dla bezpieczeństwa uczniowie klas 1Ta i 1Tb (grupa technik pojazdów samochodowych) uczestniczyli w zajęciach strzeleckich.
Podczas zajęć uczniowie zostali zapoznani z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, budową broni oraz technikami oddawania strzałów. Następnie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce pod czujnym okiem instruktorów Słupeckiej Organizacji Strzeleckiej FORT.
