15 maja na słupeckim rynku uczniowie klas 1A, 1B, 1D, 2A, 3A, 3B, 1Ta i 3Tb uczestniczyli w zorganizowanej przez Cech Rzemiosł Różnych grze miejskiej pod nazwą „Zagrajmy Rzemiosło”. Plenerowa formuła połączyła warsztaty z pokazami prowadzonymi przez młodzież oraz przedstawicieli firm rzemieślniczych.
Udział w wydarzeniu był dla uczniów doskonałą okazja, by zobaczyć, jak wiedza zdobywana w szkole przekłada się
na konkretne umiejętności i realne projekty.
