14 maja odbył się etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Transporcie Drogowym. W zmaganiach uczestniczyli uczniowie klas 2A i 3A, kształcący się w zawodzie kierowca-mechanik.
Uczestnicy musieli wykazać się specjalistyczną wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, przewozu towarów oraz budowy pojazdów.

Wyniki rywalizacji:
I miejsce – Adrian Mistrzak (2A)
II miejsce – Wiktor Ciesielski (3A)
III miejsce – Jakub Knopkiewicz (2A)
Laureaci wywalczyli awans do etapu wojewódzkiego i będą reprezentować naszą szkołę w kolejnej części olimpijskich zmagań.
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: przewodniczący Jerzy Zawierucha oraz członek komisji Zbigniew Kudlewski.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięskiej trójce życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim!
