
Uroczyste podsumowanie X edycji projektu „Razem przeciw przemocy”
3 czerwca odbyła się konferencja podsumowująca dziesięć lat działań edukacyjno-profilaktycznych.

3 czerwca odbyła się konferencja podsumowująca dziesięć lat działań edukacyjno-profilaktycznych.

Uczniowie rywalizowali w wielu konkurencjach, wykazując się wiedzą, sprawnością fizyczną i umiejętnością współpracy.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła VIII miejsce w Wojewódzkim Finale XXVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Prelekcje i indywidualne konsultacje
w ramach DNI DLA RODZICA

Niewiele zabrakło, aby dwóch uczestników znalazło się w gronie finalistów etapu centralnego.

Uczniowie klas 1Ta i 1Tb poznali zasady bezpieczeństwa na strzelnicy oraz zdobyli praktyczne umiejętności.

„Otwórz książkę, otwórz wyobraźnię: Twoja historia zaczyna się tutaj” – to hasło Powiatowego Konkursu Literackiego, w którym uczennica naszej szkoły zdobyła pierwsze miejsce.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w miejskiej grze „Zagrajmy Rzemiosło”, łączącej warsztaty, pokazy i spotkania z przedstawicielami lokalnych firm.
Z dumą informujemy, że Wielkopolski Kurator Oświaty, dr Igor Bykowski, objął honorowym patronatem Konferencję podsumowującą X edycję projektu edukacyjnego „Razem przeciw przemocy”.
Mapa strony. Informacja o ochronie danych osobowych. Strona używa plików cookies zgodnie z polityką, opisaną w Polityce prywatności.
Deklaracja dostępności. Klauzula informacyjna.
Copyright © 2026 | Zespół Szkół Zawodowych im. gen. Wł. Sikorskiego w Słupcy
